Corfu Dream Home

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Corfu Dream Home appartement ligt op 17 minuten lopen van het Archeologisch Museum Corfu en biedt Wi-Fi voor zaken of vrije tijd. Dit appartement van 60 m² is geschikt voor maximaal 3 gasten.

    Het 1-badkamer appartement ligt niet ver van het centrum van Korfoe in Corfu. Het Spianadaplein is op slechts 1 km van de accommodatie genesteld.

    In het appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder beschikt de badkamer over een haardroger, een badmuts en handdoeken.

    Deze accommodatie komt met een ingerichte kitchenette, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. De dichtstbijzijnde bushalte bij Corfu Dream Home appartementen is Platytera, het is binnen 5 minuten wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer00001886146

    Kameropties bij Corfu Dream Home

    In het appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder beschikt de badkamer over een haardroger, een badmuts en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Corfu Dream Home Keuken foto Corfu Dream Home Zwembad foto Corfu Dream Home Kamer foto Corfu Dream Home Interieur foto Corfu Dream Home Kamer foto Corfu Dream Home Kamer foto Corfu Dream Home Kamer foto Corfu Dream Home Kamer foto Corfu Dream Home Faciliteiten foto Corfu Dream Home Voorzieningen foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Corfu Dream Home

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Corfu Dream Home

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Corfu Dream Home appartement?
      Corfu Dream Home appartement heeft een oppervlakte van 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Corfu Dream Home